دستگاه ایران خرمشهر اخبار حوادث

دستگاه: ایران خرمشهر اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرمربی امید تا ۲ روز دیگر معرفی می‌شود/ شاید تعداد تیم‌های لیگ برتر کم شود ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هیات فوتبال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث شده است این استان یکی از مراکز پویای فوتبالی کشور عزیزمان ایران شود.

سرمربی امید تا ۲ روز دیگر معرفی می‌شود/ شاید تعداد تیم‌های لیگ برتر کم شود ، تاج

تاج: سرمربی امید تا ۲ روز دیگر معرفی می شود/ شاید تعداد تیم های لیگ برتر کم شود

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال می گوید هیات فوتبال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث شده است این استان یکی از مراکز پویای فوتبالی کشور عزیزمان ایران شود.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، در مراسم افتتاح ساختمان هیات فوتبال استان تهران، اظهار کرد: استان پایتخت کشور عزیزمان ایران یکی از پویاترین استان های فوتبالی ما است که مسابقه های فراوانی در تمام رده های سنی در آن برگزار می شود. جهت این که هیات های فوتبال استان بتوانند برنامه ریزی خوبی جهت تقویم فوتبالی خودشان داشته باشند، مورد نیاز است که هیات های فوتبال یک ساختمان جهت خودشان داشته باشند تا بتوانند با خیال راحت به برنامه ریزی مسابقه های بپردازند.

او در ادامه گفت: فدراسیون فوتبال هم به دنبال ساخت ساختمان شکیلی است که به کمک دکتر سلطانی فر و آقای داورزنی زمینی را گرفته ایم و کلنگش را هم آقای اینفانتینو زده هست. شروع ساخت و سازش را ما انجام می دهیم و باید ببینیم چه کسی تمامش می کند. آن ساختمان هم جای شکیلی در حد و اندازه های فدراسیون فوتبال می شود. ساختمان فعلی مکان مطلوبی جهت فدراسیون نیست ضمن این که الان ساختمان های فوتبال ساحلی و فوتسال جدا هستند ولی با افتتاح ساختمان فدراسیون فوتبال، همه این ها یکی می شود. همچنین ساختمان تازه شش هیات فوتبال را به زودی افتتاح خواهیم کرد و به کمک وزارت ورزش به دنبال این هستیم که همه هیات ها صاحب ساختمان شکیل شوند.

سرمربی امید تا ۲ روز دیگر معرفی می‌شود/ شاید تعداد تیم‌های لیگ برتر کم شود ، تاج

تاج اضافه کرد: از وزارت ورزش و جوانان تقدیر می کنیم که کمک کردند ساختمان شکیلی ساخته شود . هیات فوتبال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۲۳ هزار مسابقه در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می کند. حیف بود که آنها هیچ ساختمان مشخصی نداشته باشند و پرسشها داشته باشند. در حال حاضر هم ساختمان مستقلی افتتاح شده است و امیدوارم که مسابقه های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را سامان بدهند و با این افتتاح فوتبال پایتخت کشور عزیزمان ایران مثل گذشته فعال باشد.

وی در ادامه راجع به این که اوضاع تیم ملی امید پیش از اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا چه شد، گفت : سرمربی اگر چند ماه هم گزینش می شد ما مجال برگزاری اردو را نداشتیم آیا که هم وقت با لیگ قهرمانان آسیا بود و لیگ خودمان هم در روزهای نهایی خودش قرار داشت و البته در این بین مسابقه های فیفا دی را هم در برنامه داشتیم که اجازه نمی داد اردوهای تیم ملی امید برگزار شود. ما مدیر گزینش کردیم و همه جای دنیا هم اول مدیر را گزینش می کنند و بعد به سراغ سرمربی می روند. مدیر کارش تدارکات، برنامه ریزی و پشتیبانی هست. ما تا به حال طراحی کرده ایم که آیا ۴۴ سال در رده امید موفق نبوده ایم. یکی از دلایل عدم توفیق این بوده که ما نتوانستیم بازیکن سرباز بگیریم. با آقای استیلی راجع به شرایط تیم ملی امید صحبت کرده ایم و سرمربی ان شاء الله ظرف چند روز آینده معرفی می شود.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هیات فوتبال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث شده است این استان یکی از مراکز پویای فوتبالی کشور عزیزمان ایران شود.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به این که سرمربی تیم ملی امید خارجی است یا ایرانی گفت : هم گزینه خارجی و هم گزینه داخلی داریم. خیلی عجله نکنید، آیا که ظرف یکی، دو روز آینده معرفی می شود تا به حال هم ۱۲۵ بازیکن به بازی های آسیایی معرفی شده است و این قانونی است آیا که ما در یک وقت قانونی باید این اسامی را گزینش می کردیم ولی در بین این ۱۲۵ بازیکنی که در تمامی تیم ها حضور داشتند و احتمال می دادیم به تیم ملی دعوت شوند اسامی ارزش مشخص شده است هست. بعد هم از بین این ها نفرات خودش را گزینش خواهد کرد. اگر احتمالا گزینه ای خارج از این نفرات هم بخواهد گزینش کند، عملیاتی است که آن بازیکن به این جمع اضافه شود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا جواد نکونام، علی کریمی، سیروس پورموسوی و اسکوچیچ از گزینه های تیم ملی امید هستند یا خیر، گفت : همه این هایی که عنوان شد را تایید می کنم به علاوه این که گزینه های دیگری هم در این بین هستند که از این بین یک نفر را گزینش می کنیم و اعلام خواهیم کرد. امیدوارم همه به گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال امید کمک کنند تا موضوعی که ۴۴ سال باعث شده است ما به المپیک نرویم، دیگر نباشد و به المپیک افزایش کنیم.

وی راجع به اوضاع نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اضافه کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که الزامات AFC و فیفا رعایت شود و باید بتوانیم از حق پخش استفاده کنیم و به کلوب ها تزریق کنیم. در ماده “۱۹۲ ” قانون آمده است که هیچ کمکی به کلوب های حرفه ای نشود. این مصوبه مجلس شورای اسلامی هست. در ماده “۱۹۳” هم آمده است تلویزیون باید حق پخش را به فدراسیون فوتبال بدهد. ما یک بند را اجرا کردیم و یک بند را اجرا نکردیم. یعنی بندی که نباید هیچ کمکی شود در حال حاضر اجرایی هست. تلویزیون هم تا به امروز جلسات خوبی با ما داشته هست. امیدواریم که جهت یک بار به یک جمع بندی خوبی برسیم و مسئله را حل کنیم. معنی اش این نیست که تیم های کم کیفیت را در لیگ نگه داریم. من احتمال می دهم با قانون جدیدی که شرکت لیگ اعلام خواهد کرد، بعضی از تیم هایی که سقوط نکرده اند هم نتوانند در لیگ برتر حاضر باشند.

سرمربی امید تا ۲ روز دیگر معرفی می‌شود/ شاید تعداد تیم‌های لیگ برتر کم شود ، تاج

او ادامه داد: شرکت لیگ در این رابطه قوانینی را اعلام خواهد کرد. این قوانین بر آمده از قوانین AFC هست. همه تیم ها باید گارانتی بدهند که همه موارد را رعایت می کنند. این گارانتی کاری به حق پخش و تلویزیون ندارد. گارانتی مورد نیاز است که هر کسی که می خواهد در لیگ حرفه ای باشد، باید آن را ارائه کند. ان شاء الله می رویم به سمتی که این عنوان را رعایت کنیم. یعنی شاید در لیگ برتر ما ریزش داشته باشیم. ممکن است این اتفاق رخ دهد و این بستگی به کلوب ها دارد که چقدر می توانند استانداردها را بیاورد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد سال آینده تعداد تیم ها کم شود، گفت : اگر کسی نتواند مقدمات و شرایط مورد نیاز را داشته باشد، طبیعتا نمی تواند در لیگ برتر باشد.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هیات فوتبال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث شده است این استان یکی از مراکز پویای فوتبالی کشور عزیزمان ایران شود.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | ساختمان | استاندارد | سرمربی تیم | استان تهران | تقویم فوتبال | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs